Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń to podmiot, którego celem jest realizacja przekładów językowych na zlecenie osób z całego kraju. Nasza firma zainicjowała swoją działalność w 2012 roku i od początku istnienia świadczy kompleksowe usługi językowe online. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy i osoby prywatne. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne a serwisem objętych jest niemal 120 kierunków translacji. W gronie filologów reprezentujących Protlumaczenia.pl znajdują się osoby posiadające wieloletnie doświadczenie oraz najwybitniejsi absolwenci kierunków językowych w kraju. Jesteśmy do Państwa usług przez 365 dni w roku. Z usług biura tłumaczeń można skorzystać za pośrednictwem specjalnie przygotowanego formularza lub aplikacji Android. Do głównych walorów oferowanego serwisu zaliczyć możemy:

Biuro tłumaczeń online zaprasza do kooperacji

  • Rzetelne wycenybiuro tłumaczeń prowadzi swoją działalność z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wspierają one prace naszych konsultantów i pozwalają nie tylko na szybsze opracowanie zleceń, ale i dokładniejsze sprawdzenie liczby znaków, które je tworzą. Używamy oprogramowania typu OCR, które pozwala na dokładne oszacowanie zawartości danego dokumentu i przedstawienie finalnemu odbiorcy prawidłowej wyceny. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na korzystne rabaty i satysfakcjonujące obniżki cen.
  • Szybkie terminy – biuro tłumaczeń pracuje w sposób zdalny, ale w żaden sposób nie wpływa to na jego wydajność. Nasi klienci mogą zatem zawierzyć nam w kwestiach związanych z pilnym przygotowaniem potrzebnych przekładów. Teksty o objętości nie przekraczającej 10 stron rozliczeniowych przygotujemy w przeciągi 24 godzin. Na życzenie dostarczymy do Państwa skany wybranych tłumaczeń lub fotokopie w formie MMS.
  • Obsługę ponad 50 dziedzin wiedzy – dla biura tłumaczeń nie ma rzeczy niemożliwych. W związku z powyższym możecie nam Państwo zlecić wszystkie typy przekładów i oczekiwać ich prawidłowej interpretacji. Nasz serwis obejmuje rozliczne dziedziny wiedzy i działalności człowieka. Z powodzeniem wykonujemy przekłady medyczne oraz techniczne. W gestii naszych specjalistów leży poprawne przygotowanie translacji instrukcji obsługi, kart chorobowych oraz papierów obrazujących przebieg leczenia.
 
Zapraszamy do skorzystania z oferty jednego z najlepszych biur tłumaczeń online. Wyrazem naszych kompetencji są otrzymywane referencje oraz pozytywny odzew ze strony Internautów.
 

Biuro tłumaczeń obsługuje ponad 40 języków obcych
Biuro tłumaczeń obsługuje ponad 40 języków

 
 

Obsługiwane miasta:

Adres e-mail

admin@grudziadz24h.eu

Lokalizacja

Kosynierów Gdyńskich 27, 86-300 Grudziądz

Telefon

+48 501 32 7777