Tłumaczenia online

Tłumaczenia online to nasza propozycja  z zakresu dostarczania Państwu wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz osoby prywatne z całego kraju. Nasza firma realizuje przekłady pisemne o charakterze zwykłym, przysięgłym i specjalistycznym w trybie zdalnym. Można je uzyskać w 5 prostych krokach:

Tłumaczenia online zapraszają do współpracy

  • Sprowadzenie dokumentów do postaci cyfrowejprzekłady online oparte są o kopie dokumentów sprowadzonych do jednego z popularnych formatów pliku. Aby tego dokonać można użyć tradycyjnego skanera lub skorzystać z jednej z aplikacji na smartfony lub tablety. Akceptujemy wszystkie powszechnie występujące rozszerzenia. Można więc do nas przesłać zarówno pdfy jak i jpegi czy gify. Przy tłumaczeniach zawierających więcej niż 1 stronę, prosimy o ponumerowanie kolejno występujących stron.
  • Przesłanie dokumentów do biura tłumaczeńtłumaczenia online można do nas dostarczyć na szereg różnych sposobów. Jedną z popularniejszych metod jest przesłanie bezpośrednio na adres naszej poczty elektronicznej. Alternatywą dla tego rozwiązania może być wykorzystanie formularza wycen. Protlumaczenia.pl zrobiły również ukłon w stronę użytkowników mobilnych. Dla ich wygody przygotowana została aplikacja Android. Można ją pobrać za darmo z tego miejsca.
  • Zaczekanie na darmową wycenę – konsultanci biura tłumaczeń online pełnią dyżury przez 7 dni w tygodniu. Na darmową wycenę Państwa dokumentów nie przyjedzie zatem czekać dłużej niż 24 godziny. Przygotowane przez nas kalkulacje są rzetelne i opierają się w całości o oprogramowanie do rozpoznawania tekstu (standard OCR). Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że podana ceny realizacji przekładu jest ostateczna i nie ulegnie zmianie.
  • Opłacenie zleceniabiuro tłumaczeń sygnowane logiem naszej organizacji pobiera od swoich klientów przedpłaty lub wystawia im faktury VAT z odroczonym terminem płatności. Druga z metod zapłaty za przekłady stosowana jest przy kooperacji biznesowej z innymi podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą. Dla translacji o większej objętości stosowane są rabaty uwzględniające staż kliencki i objętość zlecanego materiału.
  • Odebranie tłumaczenie w swoim domu lub biurze – wszystkim tym z Państwa, którzy potrzebują fizycznych wersji dokumentów zapewniamy ich wysyłkę. Wystarczy zatem podać nam adres do korespondencji i cieszyć się potrzebnymi przekładami bez potrzeby fizycznego kontaktu z wybranym filologiem.

 

Przekłady online

Przekłady online

 

 

Obsługiwane miasta: